Mesaj de salut al Primarului

Mesaj de salut al Primarului

 


Dragi concetățeni,

Îmi face o deosebită plăcere să vă urez bun venit pe pagina web a Primăriei satului Selemet. Ca primar al acestui minunat sat, este o onoare să servesc comunitatea noastră și să lucrez împreună cu voi pentru a face din localitatea Selemet un loc și mai minunat și mai prosper.

Pagina noastră web este o resursă valoroasă pentru toți locuitorii noștri. Aici veți găsi informații utile despre serviciile oferite de Primărie, proiecte în curs de desfășurare, evenimente comunitare și modalități de a vă implica activ în viața satului nostru.

Încurajez fiecare cetățean să exploreze pagina noastră web și să se implice în procesul nostru de construire a unei comunități mai puternice și mai unite. Echipa noastră este întotdeauna aici pentru a vă asculta și pentru a răspunde la întrebările sau preocupările dumneavoastră.

Să lucrăm împreună pentru un viitor strălucit a satului Selemet!

Cu cele mai bune urări,

Tatiana Badan